ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Micek i przyjaciele - zaczynamy nowy rok szkolny:)

Wolontariusze bawią się z dziećmi na dywanie Szkolny Klub Wolontariusza Micek i przyjaciele  rozpoczął kolejny rok swojej działalności. 5 września br. cztery wolontariuszki: Aleksandra Banaś, Zuzanna Łuczak, Oliwia Mutka, Natalia Patejuk rozpoczęły działania wolontariackie w zaprzyjaźnionym Przedszkolu nr 25 im. Kubusia Puchatka. Wolontariuszki odwiedziły dzieci w strojach przyjaciół Kubusia Puchatka ze stumilowego Lasu, aby się wspólnie bawić.

Czytaj więcej...

Micek walczy z nowotworami krwi!

Plakat z datą akcji DKMS Zapraszamy wszystkich chętnych, pełnoletnich uczniów i nauczycieli do włączenia się w akcję rejestracji Potencjalnych Dawców szpiku Fundacji DKMS w Micku!
27.04 zajrzyjcie do sali nr 7 (obok Chill Roomu) w godzinach 8:30 – 11:00, a tam dowiecie się jak się zarejestrować i jeżeli się zdecydujecie, będziecie mogli to zrobić! Weźcie ze sobą legitymację, dowód osobisty lub paszport, gdyż potrzebny będzie Wasz pesel.
 

Twoje wsparcie ma znaczenie. Pomóż chorym na nowotwory krwi, podaruj szansę na życie!

Światowy Dzień Zespołu Downa

IMG 20220322 WA0000 21 marca 2022 nie tylko powitaliśmy wiosnę, ale również świętowaliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ ZESPOŁU DOWNA. Nasi wolontariusze – Adrianna Szmigiero, Oliwia Mutka, Zuzanna Łuczak, Natalia Patejuk, Aleksander Szewczyk, Patryk Szlawski, Jeremi Borowski i Hubert Kwiatek - aktywnie uczestniczyli razem z członkami Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Wiatraczek" w akcji społecznej, której celem jest zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej zespołu Downa, propagowanie praw i dobra ludzi z tą wadą genetyczną i integracja z nimi. Bawiliśmy się na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sienkiewicza przy napisie "I ❤️ Słupsk". Był to dzień niezwykle słoneczny i pełen uśmiechów,  empatii i życzliwości. Rozdaliśmy mnóstwo ciasta, tańczyliśmy, puszczliśmy bańki mydlane i malowaliśmy twarze - piękna to była zabawa!

"Micek i przyjaciele" po raz kolejny odwiedził przedszkole Miejskie nr. 25

Wolontariat szkolny  "Micek i przyjaciele" po raz kolejny odwiedził przedszkole Miejskie nr. 25 im. Kubusia Puchatka w ramach dnia św. Patryka. Nasz pobyt w przedszkolu wywołał dużo uśmiechu, radości i moc atrakcji. 💚🍀
 
  Grupowe zdjęcie wolontariuszy i dzieci   tańczące dzieci
Czytaj więcej...