UWAGA !!!

ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Uroczystość wręczenia Stypendiów Prezydenta Miasta Słupska

Sala w Urzędzie Miejskim. Uczniowie wraz z dyrektorem i Panią prezydent pozują do zdjęcia. W piątek 08.10., jak co roku wręczono Stypendia Prezydenta Miasta Słupska przyznawane za wysokie wyniki w nauce oraz sukcesy w konkursach i olimpiadach. W tym roku bardzo liczne grono naszych obecnych uczniów oraz już absolwentów otrzymało tytuł stypendysty:

  • Szymon Deryło uczeń klasy 1A (absolwent SP2),
  • Maciej Głaszcz uczeń klasy 1A, Hanna Labryga uczennica klasy 1B (absolwenci SP3),
  • Weronika Gwóźdź-Sproketowska uczennica klasy 1B, Zofia Jodko uczennica klasy 1A (absolwentki SP5),
  • Paulina Iwanowicz uczennica klasy 1C, Weronika Wiktoria Czubak uczennica klasy 1B, Zuzanna Leńska uczennica klasy 1A (absolwentki SP10),
  • Amelia Nierebańska uczennica klasy 1C, Paweł Karol Laskowski uczeń klasy 1B, Agata Pacocha uczennica klasy 1A, Kinga Anna Zasowksa uczennica klasy 1A (absolwenci 1STO).

Absolwentkami naszej szkoły, które z powodu rozpoczęcia studiów nie mogły uczestniczyć w uroczystości i osobiście odebrać Stypendiów są: Olga Kowalska, Zofia Małgorzata Leśniewska i Maria Zuzanna Kocioł.

W tym roku po raz pierwszy zostały przyznane Superstypendia: “Uhonorowaliśmy w ten sposób uczniów, którzy uzyskali wręcz niebotyczne osiągnięcia w nauce – mówiła po uroczystości Krystyna Danilecka-Wojewódzka, prezydent miasta”. Jednym z dwóch superstypendystów Naszego Miasta została Martyna Najmrocka, uczennica klasy IIIF.

Wszystkim nagrodzonym składamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów, a jako społeczność szkolna, jesteśmy dumni, że mamy takich uczniów!

Sala Urzędu Miejskiego. Kilkudziesięciu uczniów stoi trzymając teczki z logiem miasta..   Martyna Najmrocka stoi w sali urzędu miejskiego z teczką w dłoniach.

Stypendyści wraz z Panią prezydent w sali urzędu miejskiego.