ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

ERASMUS+ SPOTKANIE "POLSKI Z FINLANDIĄ"

Kolaż kilku zrzutów ekranu z komputerów w trakcie połączenia wideo. 16 listopada (wtorek) na 5 i 6 godzinie lekcyjnej, dzięki naszej koordynatorce Pani profesor Beacie Szlom, odbyło się w naszej szkole spotkanie online pomiędzy grupą projektową z Polski i Finlandii w ramach projektu From Facebook to TikTok. Become a savvy digital citizen  programu Erasmus+.
Podczas rozmowy przedstawiono nam filmik, dzięki któremu mogliśmy poczuć się oprowadzeni po nowoczesnym fińskim Liceum w miejscowości Paimio oraz po jego okolicy. Mieliśmy również okazję zaprezentować stworzoną przez uczniów naszej grupy projektowej prezentację ukazującą naszą szkołę oraz miasto.
Pracując w małych grupach wymieniliśmy się z naszymi zagranicznymi partnerami interesującymi spostrzeżeniami na temat mediów społecznościowych, ich wpływu na życie oraz ich przyszłość. Podczas spotkania udało nam się zrobić parę zdjęć dokumentujących całą rozmowę, a także wymienić się swoimi profilami na mediach społecznościowych, aby mieć ze sobą kontakt.
 
Zapraszamy na profil TikToka szkolnego, jeśli jeszcze nie widzieliście naszego pierwszego filmiku: @lo2micekslupsk
Prowadzimy również profil na Instagramie: @savvy_digicitizen
Sala lekcyjna. grupa uczniów siedzi w ławce i spogląda na obraz wyświetlany przez projektor.   Sala lekcyjna. grupa uczniów siedzi w ławce
Sala lekcyjna. Cztery uczennice siedzą przed laptopem   Zrzut ekranu z połączenia wideo w aplikacji Teams