ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

sekretariat@lo2.slupsk.pl

Grupa projektowa „From Facebook to Tiktok. Become a savvy digital citizen”

Korytar szkolny. Uczniowie stoją na schodach w pobliżu tablicy informacyjnej. Kilka tygodni temu grupa projektowa „From Facebook to Tiktok. Become a savvy digital citizen” obchodziła Dni Erasmusa (14-16.10), w trakcie których powstały między innymi:

Prezentacja

Monitory rozmieszczone na szkolnych korytarzach wyświetlały stworzoną przez uczestników projektu prezentację. Dzięki temu inni uczniowie mogli zobaczyć, czym grupa się zajmuje i co dotychczas osiągnęła.

Gazetka na ścianie

W korytarzu przy schodach pojawiła się „odświeżona” gazetka, prezentująca stworzony przez grupę kolaż oraz plakat. Teraz lepiej odzwierciedla charakter projektu.

Tiktok

Grupa projektowa podążając tematem social mediów oraz najnowszych trendów stworzyła pierwszego TikToka związanego z projektem. Zawarła w nim korzyści, które osiąga uczestnicząc w programie Erasmus+.

TikToka można obejrzeć na: @lo2micekslupsk

Młodzi erasmusowicze prowadzą również profil na Instagramie: @savvy_digicitizen

Zapraszamy do śledzenia działań projektu!

Tablica informacyjna. Na tablicy umieszczone flagi państw oraz logo Facebooka i TikToka.

Sala lekcyjna. Stoliki ustawione w literę U. Przy stolikach siedzą uczniowie.