ul. Mickiewicza 32,

sekretariat@lo2.slupsk.pl

Spotkanie uczestników projektu

1   2

19 listopada 2020 odbyło się spotkanie z uczniami nauczycielami współpracującymi w projekcie. Tym razem, ze względu na sytuację pandemiczną – online. Narodowa Agencja programu Erasmus+, zaleca tego typu spotkania w sytuacji, w której się znajdujemy -  projekt przecież nie może czekać!

Podczas spotkania omawialiśmy zadania, które jako partner w  projekcie musimy wykonać. Podzieliliśmy się na grupy dyskusyjne i grupy zadaniowe. Na początek przygotowujemy propozycję loga projektu, zakładamy funpage w mediach społecznościowych ora zrejestrujemy się na platformie e-Twinning.

Przygotowujemy również materiały filmowe o naszej szkole tak, żeby jak najlepiej przedstawić się naszym parterom.

Następne spotkanie już wkrótce!

Filmik ze spotkania.

Pierwsze spotkanie z rodzicami

erasmus plus logo 15 października 2020 odbyło się pierwsze spotkanie z rodzicami i uczniami biorącymi udział w projekcie. Mieliśmy to szczęście, że, zachowując reżim sanitarny, mogliśmy spotkać się osobiście. Rozmawialiśmy o idei programu Erasmus+ oraz o szczegółach naszego projektu. Omówiliśmy zadania projektowe oraz miejsca, do których się udamy. Zostały również przedstawione szkoły partnerskie. Uczniowie i rodzice mieli mnóstwo pytań i wątpliwości, głównie związanych z sytuacją pandemiczną, jednak wszystkie udało się rozwiać, dzięki elastyczności programu oraz Narodowej Agencji. Rodzice bardzo chętnie proponowali współdziałanie i pomoc. w realizacji zadań projektowych.