Wizyta na Sycylii w ramach projektu Erasmus + „Conscious Consumers of Future”

2 W dniach 4-10 marca siedmioro uczniów biorących udział w projekcie Erasmus + „Conscious Consumers of Future” wraz z opiekunami p. Marią Rządkowską oraz p. Beata Szlom, poleciało na południe Sycylii, do miasta Modica. W trakcie pobytu uczniowie wraz z młodzieżą z innych państw biorących udział w wymianie ( Francja, Włochy, Portugalia, Turcja) realizowali założenia projektu, zwiedzili przepiękną Modicę, Fabrykę Czekolady, urocze miasto Taormina z widokiem na czynny wulkan Etna.

Komunikacja między młodzieżą odbywała się w języku angielskim, co nie przeszkodziło uczniowie świetnie się dogadywać z uczniami z innych państw. Następny wyjazd już w maju, tym razem do Francji.

1   3