Erasmus - wizyta w Portugalii

erasmus portugalia 4.11.2018 r. siedem uczennic naszego liceum wraz z opiekunami prof. Andrzejewską i prof. Rządkowską wybrało się na projektowy wyjazd do słonecznej Portugalii. Cały tydzień dziewczęta poznawały  kulturę i tradycje innych krajów, tj. Turcji, Włoch i Francji. Szybko zacisnęły się więzy przyjaźni między wszystkimi uczestnikami Erasmusa. Spotkania projektowe polegały na zapoznawaniu i omawianiu problemów związanych ze środowiskiem. Portugalskie słońce przygrzewało twarze, jedzenie bardzo smakowało, a widoki zostały w pamięci na zawsze.

Oby więcej takich przedsięwzięć!