Gratulacje dla Szkolnego Klubu Wolontariusza „Micek i przyjaciele”!

wolontariat dyplom 5 grudnia w Polskiej Filharmonii "Sinfonia Baltica" w Słupsku odbyła się uroczysta GALA WOLONTARIATU 2017.

Z naszego klubu wzięły w niej udział następujące osoby: nasza koordynatorka p. Beata Szlom oraz Roksana Falkowska, Zuzanna Hubisz, Weronika Leśniowska, Dominika Rogowska, Marta Depta, Izabela Depta, Anna Dąbrowska, Jakub Dąbrowski, Alicja Górmińska, Piotr Wojciechowski, Wiktoria Furmanek, Julia Skołysz, Kamila Telakowska, Michał Siciński i Igor Łuszczyński. Podczas gali nagrodzono najbardziej aktywnie działające kluby wolontariusza - w tym nasz! Na ręce przewodniczącej klubu wręczono nam dyplomy uznania.

Ponadto ogłoszono laureatów lokalnego Konkursu „Barwy Wolontariatu” oraz Konkursu „Młodzieżowa Inicjatywa Lokalna 2017”. W pierwszym konkursie wyróżnienia otrzymały Wiktoria Furmanek oraz Julia Skołysz, w drugim natomiast nasz klub otrzymał miano laureata - wszystko dzięki inicjatywie wymyślonej przez Wiktorię Furmanek i projektu „Czerwone Kapturki” realizowanego przez nasz klub w październiku i listopadzie.

Na zakończenie uroczystości odbył się koncert Zespołu „WhitePin”, który wystąpił na scenie wspólnie ze „Słupską Sinfoniettą” pod batutą Macieja Banachowskiego oraz bankiet.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną galę.

wolontariat dyplom2