Szkolny Klub Wolontariusza!

Już działamy! 27 września przeszło 60 wolontariuszy przyjęło regulamin klubu.

To dopiero początek działalności, ale już kilka akcji za nami, projekt napisany i wyróżniony w konkursie zorganizowanym przez regionalne Centrum Wolontariatu na „Najciekawszą Młodzieżową Inicjatywę Lokalną” (wybrano 10 projektów ze Słupska i regionu) - przewodnicząca klubu, Wiktoria Furmanek z II b LO, wraz z grupą wolontariuszy zorganizuje spotkania z seniorami i wspólne zajęcia. Zapraszamy do współpracy, ale przede wszystkim oferujemy swoją pomoc!

Naszą opiekunką jest p. Beata Szlom, która udzieli wszelkich informacji dotyczących działań wolontarystycznych w naszej szkole.

Szkolny Klub Wolontariusza

Nasze pierwsze spotkanie.