Dyplomy dla naszych wolontariuszy

w W czwartek 10 stycznia grupa wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Wolontariusza „ Micek i przyjaciele” została zaproszona do Urzędu Miasta Słupska na uroczystość wręczania dyplomów wolontariuszom, którzy brali udział w akcji na rzecz słupskiego Hospicjum w dniach 1-2 listopada 2018r.

Dyplomy z rąk Pani Prezydent Krystyny Danileckiej- Wojewódzkiej otrzymali:

1a- Amelia Bukowska, Roksana Falkowska, Karolina Nowicka; 1d-Hubert Czarniak, Aleksandra Kania; 2b- Magdalena Chojnacka; 2d –Alicja Różycka; 3ag-Martyna Formela, Natalia Kowalewska, Aniela Kurkiewicz, Julia Kwiatkowska, Julia Terefenko, Justyna Szmigiel; 3bg-Julia Bzdek, Magdalena Hyła, Dominika Kamińska, Malwina Orłowska.