ul. Mickiewicza 32,

+ 48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Wolontariusze na warsztatach Młodzieżowej Szkoły Liderów

MSL 19 października 2018r., w piątek o 14:30, odbyło się pierwsze spotkanie Młodzieżowej Szkoły Liderów w SCOPiES przy ul. Niedziałkowskiego 6. W warsztatach uczestniczyło 14 uczniów z różnych szkół w przedziale wiekowym 15-18, w tym aż 7 z naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza.

Kilkugodzinne warsztaty (razem 6 )odbywały się (poza pierwszym) w soboty. Początkowo zajęcia miały na celu integrację wszystkich uczestników, następnie przeszliśmy do zadań, których celem było przygotowanie nas do pracy grupowej. Każdy miał okazję przekonać się czy nadaje się na lidera grupy. Rozwiązywaliśmy również różnorodne testy psychologiczne.

Szkolenie było bardzo ciekawie prowadzone, na każdym z nich mogliśmy nauczyć się czegoś zupełnie nowego.

Wolontariusze, którzy ukończyli warsztaty w Młodzieżowej Szkole Liderów to:
Kamila Telakowska, Hubert Czarniak, Roksana Falkowska, Kinga Narodzonek, Marta Depta , Aleksandra Korkosińska i Filip Więcek.