Pomoc wolontariuszy podczas “Komeda Jazz Festival”!

jazz W dniach 11 i 13 października uczniowie należący do naszego Szkolnego Klubu Wolontariusza prężnie pomagali podczas XXIV “Komeda Jazz Festival”, m.in. w sprzedaży płyt i biletów. W czwartek koncert odbył się w Aureusie, natomiast w niedzielę w Słupskim Inkubatorze Technologicznym. Bilety kupiło naprawdę wiele osób, a atmosfera była niesamowita!

Za pomoc serdecznie dziękujemy wolontariuszom: Kalinie Bieńkowskiej, Kindze Narodzonek i Michałowi Solarczykowi.