Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Dzień Dawcy Szpiku - zaangażowanie naszych wolontariuszy

IMG 20181008 220447

Podczas ostatniego  weekendu (6-7 października) członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza "Micek i Przyjaciele" (w składzie: Aleksandra Korkosińska, Antonina de Putter, Amelia Bukowska, Karolina Nowicka, Liliana Gierczak oraz Filip Więcek) włączyli się do obchodów Dnia Dawcy Szpiku pomagając przy rejestracji potencjalnych dawców szpiku dla pięcioletniego Julka chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną.

Wspierając akcję fundacji Muszkieterów Szpiku zachęcaliśmy mieszkańców Słupska do rejestrowania się w bazie dawców szpiku. Odzew był bardzo duży, wywołało to w nas wiele pozytywnych emocji!

Mamy  nadzieję, że wśród zarejestrowanych osób znajdzie się odpowiedni dawca dla Julka. Życzymy dużo siły w walce z chorobą.

FB IMG 15390291223467852

*/