ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

GALA WOLONTARIATU 2018

gala wolont2018  

14 grudnia w Słupskim Ośrodku Kultury w Słupsku odbyła się uroczysta GALA WOLONTARIATU 2018.
Z naszego klubu wzięły w niej udział następujące osoby: nasza koordynatorka p. Beata Szlom oraz przewodnicząca Kamila Telakowska, Roksana Falkowska, Hubert Czarniak, Michał Siciński, Alicja Górmińska, Marta Depta, Igor Łuszczyński, Wiktoria Nosek, Martyna Wiśniewska, Weronika Leśniowska, Maja Bierka i Sandra Kruszewska. Podczas gali nagrodzono najbardziej aktywnie działające kluby wolontariusza - w tym nasz! Na ręce przewodniczącej klubu wręczono nam dyplomy uznania.
Ponadto ogłoszono laureatów Konkursu „Młodzieżowa Inicjatywa Lokalna 2018”. Nasz klub otrzymał miano laureata - wszystko za sprawą tych osób: Kornelii Chocianowskiej, Heleny Drzazgowskiej, Martyny Formeli, Alicji Górmińskiej, Natalii Janiak, Natalii Kowalewskiej, Mikołaja Kowalskiego, Igora Łuszczyńskiego, Aleksandry Udzińskiej, Kamili Telakowskiej i Darii Żuralskiej, którzy realizowali projekt „Micek dla Seniorów” przez cały listopad.


W tym roku postanowiono również docenić koordynatorów klubów, bo bez nich nawet nie wiedzielibyśmy o akcjach. Dlatego cieszymy się, że p. Beata Szlom została wyróżniona. Na zakończenie uroczystości odbył się koncert Zespołu „NO CO PUKA” oraz bankiet.
Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną galę.

1   2

3   4

5

6

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień