Terminy składania wniosków

Odnośnie stypendium Marszałka:

Podobnie jak w latach ubiegłych Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego rozpoczyna nabór wniosków na stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego. Elektroniczny generator wniosków zostanie uruchomiony najpóźniej w dniu 16 września 2015 r. Już teraz można się jednak zapoznać z zasadami przyznawania stypendiów i przygotować niezbędne dane oraz dokumenty.
Termin składania dokumentów upływa z dniem 30 września 2015 r. Informacja o rozpoczęciu naboru wniosków i uruchomieniu elektronicznego generatora wniosków zostanie udostępniona w Biuletynie Informacji Publicznej Województwa Pomorskiego w sekcji „Ogłoszenia i komunikaty”: www.bip.pomorskie.eu.