"Programu Stypendiów Pomostowych"

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja do XIV edycji "Programu Stypendiów Pomostowych" na rok akademicki 2015/2016 realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości przy współpracy Agencji Nieruchomości Rolnej. Program polega na finansowaniu stypendiów studentom pierwszego roku dziennych studiów magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym w polskich uczelniach państwowych mających uprawnienia magisterskie. Nabór kandydatów przeprowadzany jest wg zasad określonych w regulaminie.

Więcej informacji na stronie:
lub w bibliotece II LO.