70 lecie1

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

stypendium W środę, 28 listopada w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zebrało się łącznie ponad 200 zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego. Okazją była uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów przez wicewojewodę Mariusza Łuczyka oraz Pomorską Wicekurator Oświaty Małgorzatę Bielang.

Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazł się uczeń naszego liceum z klasy III a - Maksymilian Sapkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

stypendium1

*/