70 lecie1

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Stypendia

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

stypendium W środę, 28 listopada w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zebrało się łącznie ponad 200 zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego. Okazją była uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów przez wicewojewodę Mariusza Łuczyka oraz Pomorską Wicekurator Oświaty Małgorzatę Bielang.

Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazł się uczeń naszego liceum z klasy III a - Maksymilian Sapkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

NAGRODY BURMISTRZA MIASTA USTKI ZA OSIĄGNIĘCIA W NAUCE

Ustka herb

Piotr Arcimowicz z III a oraz Hubert Domański z III ag znaleźli się wśród 18 laureatów nagrody Burmistrza Miasta Ustka za wybitne osiągnięcia w nauce. Gratulujemy

Maks Stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Max1 W poniedziałek, 27 listopada w sali Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego zebrało się ponad 200 zdolnych młodych ludzi z województwa pomorskiego. Okazją była uroczystość wręczenia przez wicewojewodę Mariusza Łuczyka oraz kurator oświaty Monikę Kończyk stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazł się uczeń naszego liceum z klasy II a - Maksymilian Sapkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

21 listopada Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę nr 1237/286/17 w sprawie przyznania i ustalenia w roku szkolnym 2017/2018 wysokości oraz okresu wypłacania form pomocy w ramach przedsięwzięcia pomocowego „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego” finansowanego ze środków budżetu województwa pomorskiego.Z naszej szkoły stypendium otrzymał  Adam Parol.

*/