Stypendia

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Stypendia

Maks Stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Max1 W poniedziałek, 27 listopada w sali Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego zebrało się ponad 200 zdolnych młodych ludzi z województwa pomorskiego. Okazją była uroczystość wręczenia przez wicewojewodę Mariusza Łuczyka oraz kurator oświaty Monikę Kończyk stypendiów Prezesa Rady Ministrów.

Miło nam poinformować, że w tym gronie znalazł się uczeń naszego liceum z klasy II a - Maksymilian Sapkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego

21 listopada Zarząd Województwa Pomorskiego podjął uchwałę nr 1237/286/17 w sprawie przyznania i ustalenia w roku szkolnym 2017/2018 wysokości oraz okresu wypłacania form pomocy w ramach przedsięwzięcia pomocowego „Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego i Nagrody Marszałka Województwa Pomorskiego” finansowanego ze środków budżetu województwa pomorskiego.Z naszej szkoły stypendium otrzymał  Adam Parol.

Stypendium Prezydenta Miasta Słupska przyznane

logo slupskStypendium Prezydenta Miasta Słupska otrzymali:

z Gimnazjum nr 3: Julia Iwaszkiewicz, Julia Kalinowska, Monika Kisielewska, Olga Kowalska, Nikodem Leleniewski, Magdalena Ryśnik

z II Liceum Ogólnokształcącego: Julia Świechowska, Kacper Ostrowski i Iga lao

Regulamin Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży

Regulamin udzielania pomocy w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego w formacie PDF do pobrania TUTAJ

*/