70 lecie1

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

65 Lecie

To już 65- lat, krótka relacja fotograficzna z uroczystości oraz listy gratulacyjne, które wpłynęły na ręce Dyrektora Szkoły.

Więcej zdjęć z uroczystości znajdziecie w GALERII

Skany listów gratulacyjnych

*/