Laureaci konkursu matematycznego Komat

KOMAT LOGO 25 kwietnia 2018 r. po raz siódmy odbył się w naszej szkole

Konkurs Matematyczny dla gimnazjalistów Komat o puchar Dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku.

Z przyjemnością informujemy, że w gronie laureatów konkursu znaleźli się: (kolejność alfabetyczna ! )

• Izabela Cabańska - Gimnazjum Miejskie w Sławnie
  • Oscar Gac - II LO Słupsk
  • Jakub Janeczek - Szkoła Podstawowa w Jezierzycach
  • Jakub Paziewski - Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
  • Maciej Prądzyński - II LO Słupsk

Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 maja 2018 r. ( czwartek) o godz. 9.40 w auli szkoły.

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorzy konkursu