znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

WRĘCZENIE NAGRÓD - KONKURSY MATEMATYCZNE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH

1 lutego w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród dla laureatów konkursów matematycznych o puchar Dyrektora II LO: dla uczniów szkół podstawowych: "Matematyczne łamigłówki" oraz dla uczniów szkół gimnazjalnych "Komat".

Miło nam poinformować, że w konkursie szkół gimnazjalnych nagrodę główną i puchar Dyrektora II LO zdobył Jan Michałowicz z IV LO Słupsk

Pozostali laureaci zajęli następujące miejsca:

II miejsce : Mikhail Tarasiuk - IV LO

III miejsce: Igor Grześ - II LO Słupsk

IV miejsce: Zuzanna Sobczak - II LO Słupsk

V miejsce: Hubert Domański - II LO Słupsk oraz Katarzyna Gołojuch - SP 4 Słupsk

W konkursie szkół podstawowych nagrodę główną i puchar Dyrektora II LO zdobył Lucjan Jaworski z Zespołu Szkół w Damnicy.

Pozostali nagrodzeni:

II miejsce : Piotr Czupajło - SP nr 10 Słupsk

III miejsce: Natalia Zganiacz – SP Kobylnica

IV miejsce: Filip Wolski – SP 10 Słupsk

V miejsce: Patryk Jakiel – SP 5 Słupsk.

Zwycięscy otrzymali indeksy II LO oraz nagrody książkowe.

Serdecznie gratulujemy laureatom i ich nauczycielom.

Małgorzata Szwajkowska, Aneta Mikucka