II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

 

Konkurs Matematyczny im.gen.Sylwestra Kaliskieg

wat logo 1Kamila Biernacka oraz Kacper Kudlik uczniowie klasy III a awansowali do finału Konkursu Matematycznego im.gen.Sylwestra Kaliskiego organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną w Warszawie. Konkurs odbywa się od 10 lat, a w tym roku znacząco wzrosła pula nagród dla jego laureatów. Nagrody w postaci punktów przyznawanych w procedurze rekrutacyjnej na studia w WAT, bezpłatnego miejsca w domu studenckim WAT oraz stypendium otrzymywać będzie aż pięciu laureatów finału konkursu. Finał odbędzie się 16 marca 2018 r.. Gratulujemy finalistom i życzymy sukcesu w końcowym etapie konkursu.

http://www.konkursmatematyczny.wat.edu.pl/

*/