foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

Wyniki I etapu kwalifikacyjnego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza

logo zdolni Znamy już wyniki I etapu kwalifikacyjnego Pomorskiej Ligi Zadaniowej Zdolni z Pomorza. W zmaganiach konkursowych wzięła udział rekordowa liczba uczniów - 5185 osób. Z klas VII szkół podstawowych oraz gimnazjów była to grupa 3576 uczniów, natomiast ze szkół ponadgimnazjalnych 1609. 

Do kolejnego etapu zakwalifikowanych zostało ponad 1074 uczniów, odpowiednio 729 osób ze szkół podstawowych i gimnazjów oraz 345 osób ze szkół ponadgimnazjalnych.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w Pomorskiej Lidze Zadaniowej Zdolni z Pomorza. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału, szczególnie tym Uczniom, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu. I tak z naszej szkoły zakwalifikowali się następujący uczniowie:

 

 

 

GIMNAZJUM
Chemia:
1. Centkowski Mateusz
2. Janczylik Dmitrij
3. Rosińska Alicja
4. Zieliński Dominik
5. Leleniewski Nikodem
6. Prądzyński Wojciech
7. Saldat Łukasz
8. Kwaśniak Sebastian
9. Prądzyński Wojciech

Fizyka:
1. Zieliński Dominik
2. Kowalska Olga

Informatyka:
1. Prądzyński Maciej
2. Dąbrowski Jakub

Kompetencje społeczne:
1. Czernysz Laura
2. Kuczkowski Szymon

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE
Biologia:
1. Michałowicz Barbara
2. Dąbrowska Anna
3. Antypiuk Kacper
4. Łazarczyk Magdalena
5. Brzęcka Marta

Chemia:
1. Sapkowski Maksymilian
2. Grochulska Julia
3. Żuralska Anna

Fizyka:
1. Sapkowski Maksymilian
2. Kolankowski Michał
3. Smorawski Maciej
4. Arcimowicz Piotr
5. Dąbrowska Michalina

Matematyka:
1. Ryśnik Maciej
2. Biernacka Kamila

Informatyka:
1. Boroszko Grzegorz
2. Kania Jan
3. Sapkowski Maksymilian
4. Ryśnik Maciej
5. Wiszowaty Oskar

Kompetencje społeczne:
1. Olejniczak Bartosz.

Szkolny koordynator: I.Ziółkowska