foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza



70lecie nowe

zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

II ETAPU KURATORYJNEGO KONKURSU Z HISTORII 2017/2018

konkurs historycznyLISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU
KURATORYJNEGO KONKURSU Z HISTORII 2017/2018

Zgodnie z regulaminem do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali minimum 70 % punktów.

Etap rejonowy odbędzie się w naszej szkole 01.12.2017 r. o godz.14.00, proszę pamiętać o zabraniu legitymacji szkolnej.

 

  1. Kondratowicz Paweł
  2. Bielańczuk Filip
  3. Dominik Lau
  4. Grzegorz Labryga
  5. Dąbrowska Aleksandra
  6. Chojnacki Jędrzej
  7. Korzeniowski Maciej
  8. Borucka Weronika
  9. Kalinowska Maja
  10. Żurawik Oliwia
  11. Wietrzyńska Magdalena
  12. Domański Hubert
  13. Kwaśniak Sebastian
  14. Mertsch Maciej
  15. Kolada Michał
  16. Paliński Tymoteusz
  17. Szykut Antoni
  18. Zechlin Anna
  19. Wesołowski Jakub
  20. Nawrot Magdalena
  21. Soszyński Maksymilian
  22. Kossewski Jakub
  23. Laskiewicz Jakub
  24. Kołsut Katarzyna
  25. Lorek Martyna
  26. Piotrowicz Aleksandra