II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

 

Eliminacje rejonowe Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

konkurs historyczny

 

Poniżej przedstawiamy listę uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zakwalifikowanych do II etapu.

 

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU KONKURSU HISTORYCZNEGO

  

Zgodnie z regulaminem do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali minimum 70 % punktów.

Zapraszamy 11 stycznia 2019 roku o godz. 14.00 . Uczestnikom przypominamy o legitymacji szkolnej.

l.p.

Nazwisko i imię

1

Gajewski Mateusz

2

Irzykowski Marcin

3

Hann Mateusz Piotr

4

Suśniak Anna

5

Molicka Jagoda

6

Krupiński Aleksander

7

Zielkowska Iga Cecylia

8

Dogadalski Patryk Bartłomiej

9

Pawlina Wojciech

10

Charzyńska Laura

11

Michalska Aleksandra Wanda

12

Drożdż Dominik

13

Kozłowski Filip

14

Jaszczak Wiktor

15

Przybylski Michał

16

Misiuk Emilia

17

Kąkol Piotr Stanisław

18

Węgierska Oliwia

19

Tatysiuk Karolina

 

 

LISTA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

ZAKWALIFIKOWANYCH DO II ETAPU KONKURSU HISTORYCZNEGO

 

Zgodnie z regulaminem do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie, którzy uzyskali minimum 70 % punktów.

Zapraszamy 7 grudnia 2018 roku o godz. 14.00 . Uczestnikom przypominamy o legitymacji szkolnej.

 

l.p.

Nazwisko i imię

1

Plutowska Iga Wiktoria

2

Krotowski Filip Damian

3

Junak Jakub

4

Rumiński Miłosz Michał

5

Dąbrowska Aleksandra Agnieszka

6

Jachurski Krzysztof Andrzej

7

Dombrowski Marcel Maksymilian

8

Borucka Weronika

9

Bacmaga Maria Olga

10

Ikała Kacper

11

Byra Jakub

12

Bagiński Piotr Jakub

13

Kwiatkowska Julia

14

Kuczkowski Szymon Jerzy

15

Der Agnieszka

16

Smolik Jakub

17

Klawikowska Małgorzata

18

Radomski Jakub Piotr

19

Nawrot Magdalena Zuzanna

20

Lewandowski Filip

 

*/