Dyplom - BIEG PO INDEKS

bieg po indeks

Miło nam poinformować, że trzech uczniów naszego liceum: Maksymilian Sapkowski, Piotr Arcimowicz i Błażej Smorawski (wszyscy z klasy 3a) zostało LAUREATAMI XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu "Bieg po Indeks", organizowanego przez Politechnikę Koszalińską oraz Gminę Miasto Koszalin.

Nasze liceum, jako jedyna szkoła ze Słupska, zostało dodatkowo nagrodzone sprzętem elektronicznym, w tym drukarką 3D, za doskonałe wyniki uczniów biorących udział

w konkursie.

Serdecznie gratulujemy.