Stypendia Prezydenta Miasta Słupska

logo slupskMiła Nam poinformować, że za rok 2017/2018 Stypendium Prezydenta Miasta Słupska otrzymali:

z Gimnazjum nr 3: Maja Kalinowska, Olga Małgorzata Kowalska, Magdalena Wietrzyńska, Agata Sandra Hałas, Dominik Marek Zieliński, Oliwia Żurawik, Julia Kwiatkowska.

z II Liceum Ogólnokształcącego: Oliwia Bożena Borecka, Anna Daniela Dąbrowska, Kacper Ostrowski, Maksymilian Tadeusz Sapkowski, Julia Zofia Świechowska. s

Jednocześnie uprzejmie informuję, że uroczystość wręczenia stypendium Prezydenta Miasta Słupska odbędzie się 3 października br. o godz. 14:00 w Urzędzie Miejskim w Słupsku, w sali nr 211.