RELACJA ZE SPŁYWU KAJAKOWEGO 12.05.-13.05.2018 r.

12 maja 2018 roku, o godzinie 8.30 przy II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza, zebrała się dwudziestoosobowa grupa uczniów klasy pierwszej A, B i C udała się na początek spływu pod opieką pana Krzysztofa Reszki i Mariusza Szczechowicza.

Pierwszego dnia spływ odbył się na trasie Oskowo-Kozin. Podczas czterogodzinnego spływu nie zabrakło śmiechu, wygłupów, jak i kilku małych wywrotek czy ratowania wioseł.
Drugiego dnia o godzinie 10.00 uczniowie i opiekunowie znaleźli się na rzece Słupi. Trasa dnia drugiego była trochę łatwiejsza od trasy pokonanej dnia pierwszego. Miejscem docelowym drugiego dnia była Gołębia Góra, gdzie na uczniów czekali rodzice.

Uczniowie będący na spływie już zadeklarowali chęć wzięcia udziału w spływach w roku szkolnym 2018/2019.