Rajd rowerowy II LO

Uczniowie II LO brali udział w rajdzie rowerowym 20.04-22.04.2018r., w ramach trzeciej godziny w-f. W przepiękne,słoneczne popołudnie ekipa wyruszyła spod szkoły do Poddąbia.Trasa wiodła starym nasypem kolejowym do rzeczki Gnilna pod Karzcinem i dalej do leśniczówki za Karzcinem. Mały popas pod ogromną lipą i jazda trekingowa przez las do Machowinka.Po przejechaniu dwudziestu kilometrów cały peleton skręcił w lewo na czterokilometrową drogę do Poddąbia. Wszyscy jechali dynamicznie. Po przyjeździe kolacja- szwedzki bufet, a wieczorem spacer po plaży do zachodu słońca. Następnego dnia rajd po klifach przez Dębinę do Rowów i dalej do Gardny Wielkiej,Retowa, Dębiny i Poddąbia. Przejechaliśmy trasę dookoła Jeziora Gardno w słońcu i wietrze. Po drodze spotkały nas drobne awarie skutecznie zniwelowane. Wieczorem kolacja i ognisko pod gwiazdami. Ostatniego dnia po śniadaniu mały raj pieszy klifem. Po obiedzie powrót w słońcu, bez awarii ,znaną trasą do szkoły o godzinie 15:00.

Ewa Grecka i Eugeniusz Krassowski dziękują za wspaniałą imprezę.