Sukcesy dziewcząt z „Micka”

aparat fot W piątek, 9 marca, tuż po Dniu Kobiet w Teatrze Rondo zorganizowana została wystawa fotografii młodzieży uczęszczającej na zajęcia w SOK-u, prowadzone przez Panią Jadwigę Girsę-Zimny. Odsłonięto m.in. prace naszych uczennic: Julii Ceranowskiej, Igi Lao, Julii Olszak, Michaliny Tuliszki, Julii Kuc-Mikłaszewicz, Darii Kędziora oraz Alicji Różyckiej.

Tematem przewodnim była „Kobieta w sztuce” ukazana podczas różnych etapów swojego życia. Tajemnicza dama, bizneswoman, a może tancerka…

Te oblicza oraz wiele innych podziwiali pasjonaci sztuki, rodziny oraz Pani Halina Machura wraz z Panem Warcisławem Machurą.

Czekamy na dalsze artystyczne sukcesy dziewcząt z „Micka”. :)