Mikołaj w Placówce Wsparcia Dziennego Nr 3 w Słupsku

20 XII uczestniczyliśmy w spotkaniu opłatkowym u dzieci z PWD Nr 3 w Słupsku.

Dzięki hojności wszystkich, którzy wsparli nasz kiermasz przedświąteczny oraz kolędowanie, mogliśmy zrobić 27 słodkich paczek dla wychowanków ośrodka przy ulicy Grottgera.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli, a szczególnie zaprzyjaźnionemu z naszą klasą Mikołajowi - Piotrkowi Kneblewskiemu z klasy IIc oraz elfom z klasy IIb - Wiktorii Furmanek i Ani Dąbrowskiej. Podczas spotkania wigilijnego naszą klasę reprezentowały: Hania Łazarczyk, Karolina Bednarz i Sara Pasińska.

Mamy nadzieję, że z dziećmi zobaczymy się znowu za rok.

klasa IIa z wychowawczynią