Gdański Teatr Szekspirowski

W poniedziałek 12 grudnia 2017 roku klasa IIIag oraz IIIbg uczestniczyły w projekcie Chemia teatru. Organizatorem przedsięwzięcia jest Gdański Teatr Szekspirowski. Uczniowie brali udział w warsztatach chemicznych, fizycznych, poznawali tajniki i historię Teatru elżbietańskiego. Młodzież wcieliła się w role aktorów i twórców spektakli. Po fascynujących zajęciach udaliśmy się na obiad, by później móc pospacerować Długim Targiem.

Opiekunowie: Karolina Szewczyk, Kinga Mielczarek