foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

II Liceum Ogólnokształcące

z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza


zlota tarcz 2019 70 Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogólnokształcących PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”
ranking stem

„Mickiewicz” w rankingu 200 liceów najlepiej kształcących w zakresie przedmiotów ścisłych

Pragnę poinformować, iż II Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w Słupsku, jako jedyne w mieście, znalazło się w rankingu STEM – czyli Science, Technology, Engineering, Mathematics (nauka, technologia, inżynieria i matematyka). Więcej na www.perspektywy.pl

SzkolaKompetencjiPrzyszlosci2018

Mickiewicz w Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości”

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Słupsku
znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 23.
Ranking Szkół Kompetencji Przyszłości wyróżnia szkoły, które sprzyjają zaangażowaniu społecznemu i rozwojowi
kompetencji praktycznych uczniów. 
Ranking tworzony jest w oparciu o wyniki uczniów w olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii”
Więcej na: https://zwolnienizteorii.pl/ranking/ranking-2019

 

Twoja krew, moje życie

krwiodastwo

27.11.2017 do naszej szkoły przybyła Pani z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku.  Wręczyła nagrody uczniom za udział w sztafecie promującej honorowe krwiodawstwo wśród uczniów naszej szkoły. Wyróżnieni zostali uczniowie: Zieleniewicz Dominika, Wach Agnieszka, Litwin Dominika, Błaszczyk Paweł, Grocholski Jan, Adamowicz Szymon, Rosińska Hanna, Łuszkiewicz Julia, Andrzejczak Natalia, Plombon Aleksander, Nawrot Jakub, Arcimowicz Piotr, Piekarska Dominika, Łagosz Katarzyna, Kowal Wiktoria, Nawrot Michał, Żyliński Dawid, Prach Jakub, Rogowska Dominika, Falkowska Roksana, Wiśniewski Martyna, Zieliński Dominik, Grądzki Michał i Łuszczyński Igor. Wydarzenie zwieńczyliśmy pamiątkowym zdjęciem.

 

24167485 370142956746536 1714250478 o

ceryfikat Krwiodawstwo LO   ceryfikat Krwiodawstwo Gim