Twoja krew, moje życie

krwiodastwo

27.11.2017 do naszej szkoły przybyła Pani z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku.  Wręczyła nagrody uczniom za udział w sztafecie promującej honorowe krwiodawstwo wśród uczniów naszej szkoły. Wyróżnieni zostali uczniowie: Zieleniewicz Dominika, Wach Agnieszka, Litwin Dominika, Błaszczyk Paweł, Grocholski Jan, Adamowicz Szymon, Rosińska Hanna, Łuszkiewicz Julia, Andrzejczak Natalia, Plombon Aleksander, Nawrot Jakub, Arcimowicz Piotr, Piekarska Dominika, Łagosz Katarzyna, Kowal Wiktoria, Nawrot Michał, Żyliński Dawid, Prach Jakub, Rogowska Dominika, Falkowska Roksana, Wiśniewski Martyna, Zieliński Dominik, Grądzki Michał i Łuszczyński Igor. Wydarzenie zwieńczyliśmy pamiątkowym zdjęciem.

24167485 370142956746536 1714250478 o

ceryfikat Krwiodawstwo LO   ceryfikat Krwiodawstwo Gim