Spotkanie z przedstawicielem walijskiego uniwersytetu

DSC 3818 18 września w auli szkoły odbyło się spotkanie informacyjne dla klas trzecich z oficjalnym przedstawicielem walijskiego Uniwersytetu Aberystwyth  - najstarszego w Wielkiej Brytanii (ciekawostka: Książę Karol, następca tronu brytyjskiego, jest  absolwentem uniwersytetu, był również jego  rektorem przez wiele lat).

Absolwentka uczelni brytyjskiej przedstawiła przyszłym maturzystom  zasady rekrutacji na uczelnię, kierunki studiów, terminy składania aplikacji,  a także możliwości finansowania studiów  poprzez system stypendiów  i pożyczek.

DSC 3820   DSC 3821

DSC 3822   DSC 3824