Koncert charytatywny

IMG 0003

5 stycznia 2019 r. w Kościele Mariackim w Słupsku odbył się koncert charytatywny na rzecz Hospicjium Miłosierdzia Bożego w Słupsku. Muzykom ze słupskiej Sinfoniety pod dyrekcją Macieja Banachowskiego towarzyszył chór Fantazja. Razem z nami zaśpiewał chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Słupsku, chór Kantele oraz chór ZNP Academia Musica. Na zakończenie koncertu Fantazja otrzymała Certyfikat Zarządu Głównego PZCh i O, który wręczył Prezes Oddziału Słupskiego PZCh i O.

IMG 0004   IMG 0005