znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Podróż do Bangladeszu? Why not?

logo Dzięki portalowi education.microsoft.com grupa uczniów klasy 1dLO miała okazję odwiedzić… Bangladesz. Pomimo 5cio godzinnej różnicy czasu i kilku tysięcy dzielących nas kilometrów, udało się nam wirtualnie spotkać i porozmawiać o tradycjach świątecznych w naszych krajach. Trochę zdziwił nas brak świątecznych dekoracji na ulicach naszego rozmówcy, ale uczniowie wyjaśnili nam, że nie mogli ich zawiesić powodu nagłego ochłodzenia do 20 ºC. Heh… Następna podróż już wkrótce, do…… ? Nie zdradzam, przecież to mystery skype!

Maria Rządkowska

1    3