V powiatowy przegląd solistów-instrumentalistów w Potęgowie

Dyplom Wietrzynska

30 listopada 2018 roku w piątek odbył się V powiatowy przegląd solistów-instrumentalistów w Potęgowie. Aby zaprezentować się przed jury i szeroką publicznością przyjechało 31 muzyków. Na scenie można było zobaczyć flet poprzeczny, gitary klasyczne, gitarę elektryczną, fortepian, keyboard, perkusję, handpan oraz liczną grupę trąbek. Dla niektórych uczestników listopadowy konkurs był debiutem. Wzięli oni udział już po 3 miesiącach nauki! Po długich przesłuchaniach i burzliwych obradach komisja ogłosiła werdykt. W śród laureatów znalazła się jedna z naszych uczennic Magdalena Wietrzyńska. Zdobyła ona 3 miejsce w kategorii Muzycy Amatorzy dorośli. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!