Serce od serca

poduszki Klasa 2 C przyłączyła się do ogólnoświatowego projektu „Serce od serca”. Uczniowie wraz
z wychowawczynią wykonali 25 poduch w kształcie serca, które przekazane zostały pacjentkom słupskiego szpitala - paniom po mastektomii i innych onkologicznych operacjach piersi. Miękkie kolorowe poduchy to element terapii, pomagający złagodzić ból po operacji i chronić przed przypadkowymi uderzeniami.

Poduszki odebrała od nas pani Katarzyna Brożek – inicjatorka projektu na Pomorzu, rzecznik spółki Copernicus w Gdańsku. (Można o tym przeczytać
w wydaniu Głosu Pomorza z 28 listopada 2018 r. na s. 4).
Iwona Płóciennik oraz klasa 2C

Klasa2Cpoduszki