Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Warsztaty i prelekcja w programie Cyfrowobezpieczni

Cyfrowobezpieczni 34
29 października 2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty i prelekcja w programie Cyfrowobezpieczni.  Warsztaty prowadziła Pani Ewa Pelowska - przedstawiciel projektu, a opiekę szkolnego mentora Pani Iwona Ziółkowska. Podstawowym elementem cyfrowego bezpieczeństwa w szkołach jest wiedza i świadomość uczniów, ale także nauczycieli i rodziców na temat możliwych zagrożeń i ryzyka związanego z korzystaniem z Internetu i nowoczesnych narzędzi cyfrowych.
Projekt Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa jest po to, by skutecznie odpowiedzieć na problemy i wyzwania związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów cyberprzestrzeni w polskich szkołach i w życiu codziennym.

Cyfrowobezpieczni 31   Cyfrowobezpieczni 32
Cyfrowobezpieczni 33   Cyfrowobezpieczni 35