Ogłoszenie Finalistów w Konkursie Językowym Bajka – Once upon the time...

bajka Drodzy Uczniowie i Szanowni Nauczyciele! Dziękujemy za duże zainteresowanie konkursem. Z wielką radością czytaliśmy wspaniałe prace, pełne niesamowitych pomysłów. Cieszymy się, że mogliście wyrazić zarówno swoją kreatywność jak i świetną znajomość języka angielskiego. Wszystkich uczestników zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności pisarskich w przyszłości.
Do Finału Konkursu zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Kacper Smotrzycki - Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku
    2. Joanna Modrzejewska - Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku
    3. Maria Kwapisz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku
    4. Barbara Ożarek - Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku
    5. Marcelina Kostecka - Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku

Oficjalne ogłoszenie laureatów oraz wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się w dniu 09.11.2018 o godzinie 14.00 w bibliotece szkolnej II Liceum.
Serdecznie zapraszamy!