Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Zdjecie 5

28 września 2018 roku w murach naszej szkoły obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Z tej okazji klasy I C oraz II A liceum przygotowały zagadki, łamigłówki oraz zabawy sprawdzające wiedzę z tabliczki mnożenia. Przedstawiciele klasy drugiej chodzili po klasach i zadawali chętnym uczniom przykłady działań mnożenia. W czasie przerw w czytelni Milicja Obywatelska również prężnie działała, zachęcając uczniów do rozwiązywania zadań. Przedstawiciele klasy IC odwiedzili z łamigłówkami nauczycieli naszej szkoły. Chętni uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Escape Room’ie rozwiązując quizy.

Tego dnia w naszej szkole było głośno i wesoło.

Zdjęcie 1   Zdjęcie 2

Zdjęcie 3   Zdjęcie 4