ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Zdjecie 5  

28 września 2018 roku w murach naszej szkoły obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Z tej okazji klasy I C oraz II A liceum przygotowały zagadki, łamigłówki oraz zabawy sprawdzające wiedzę z tabliczki mnożenia. Przedstawiciele klasy drugiej chodzili po klasach i zadawali chętnym uczniom przykłady działań mnożenia. W czasie przerw w czytelni Milicja Obywatelska również prężnie działała, zachęcając uczniów do rozwiązywania zadań. Przedstawiciele klasy IC odwiedzili z łamigłówkami nauczycieli naszej szkoły. Chętni uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w Escape Room’ie rozwiązując quizy.

Tego dnia w naszej szkole było głośno i wesoło.

 

Zdjęcie 1   Zdjęcie 2

Zdjęcie 3   Zdjęcie 4

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień