Miejskie Koło Robotyki

ROBOTY ZAPROSZENIE

Rozpoczynamy kolejny rok działalności MIEJSKIEGO KOŁA ROBOTYKI i do udziału w warsztatach zapraszamy tym razem uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów 3 klas gimnazjum.

W programie zajęć między innymi konstruowanie i programowanie automatów,  robotów walczących klasy minisumo i linefollower (robotów poruszających się wzdłuż linii). Bazą dla tych urządzeń będzie platforma Arduino. Dla mniej wymagających przewidziane są konstrukcje z Lego Mindstroms. Swoje projekty i umiejętności programistyczne będzie można sprawdzić podczas organizowanych w ciągu roku szkolnego zawodów.

Zapisy możliwe są poprzez stronę internetową koła http://robot.slupsk.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Marek Nędzusiak

Opiekun Miejskiego Koła Robotyki