ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

+48 (59) 84 24 894
sekretariat@lo2.slupsk.pl

Zakończenie klas I i II LO oraz II Gimnazjum

W piątek 22 czerwca 2018 r. o godzinie 10.00 w auli naszej szkoły rozpoczęła się długo oczekiwana uroczystość. Uczniowie drugich klas gimnazjalnych oraz pierwszych i drugich liceum uroczyście pożegnali kolejny rok szkolny. Zwycięzcy konkursów kuratoryjnych, olimpiad, konkursów na szczeblu międzynarodowym i ogólnopolskim z rąk Pana Dyrektora otrzymali zasłużone nagrody. Nie zabrakło także dyplomów, wyróżnień, medali dla najbardziej zaangażowanych wolontariuszy i najlepszych strzelców z naszej szkoły. Najlepsi sportowcy otrzymali pamiątkowe koszulki. Oczywiście nie zapomniano aż o 123 osobach z naszej szkoły, które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem. Uroczyście zostały im one wręczone przez Pana Dyrektora oraz wychowawców klas.

Nie zabrakło też podziękowań dla Nauczycieli i muzycznych dedykacji w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Przed nami zasłużone wakacje, do zobaczenia we wrześniu.

FOTOGALERIA

 

// ułatwienia dla niepełnosprawnych //konic ułatwień