Zakończenie klas III Gimnazjum

Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem
i tak zawsze aż do końca.

Joseph Conrad

21 czerwca 2018 roku zdecydowanie zostanie zapadnie w pamięć absolwentom Gimnazjum nr 3 w Słupsku. W tym dniu miało miejsce zakończenie roku szkolnego klas trzecich. Dwugodzinna uroczystość udowodniła, że gimnazjaliści włożyli niemało trudu w swoją edukację. Szereg laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych jest na pewno tego dowodem. Sukcesy z przedmiotów ścisłych, humanistycznych, artystycznych czy wolontarystycznych na pewno stały się radosnym udziałem nie tylko uczniów, ale także Wychowawców i Rodziców. Wśród nich zdecydowanie najbardziej wyróżniła się jedna osoba, do której należało wczorajsze popołudnie. Olga Kowalska z kl. III a, bo o niej mowa, zdeklasowała konkurencję we wszystkich kategoriach. Finalnie w udziale przypadło jej zaszczytne trofeum Absolwenta Roku Gimnazjum nr 3 oraz serdeczne gratulacje od dyrektora szkoły.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy radosnych, udanych i bezpiecznych wakacji.