Konkursu na Komiks w języku angielskim

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu na Komiks w języku angielskim

pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Słupska Roberta Biedronia

Kategoria GIMNAZJUM

• 1. Jakub Dąbrowski II LO Słupsk
  • 2. Patrycja Kieliszek SP3 Ustka
  • Komisja nie przyznała III-go miejsca

Kategoria SZKOŁA PODSTAWOWA

• 1. Laura Kostrubiec SP3 Ustka
  • 2. Urszula Palacz SP6 Słupsk
  • 3. Martyna Piołunkowska SP Potęgowo
  • 4. Julia Pytkowska  SP Potęgowo
  • 5. Hieronim Wenta  SP Potęgowo

Nazwiska podane są w kolejności alfabetycznej, miejsca zostaną ogłoszone podczas wręczenia nagród, którego termin podamy w późniejszym czasie.