Fotografia potrafi uwiecznić chwilę zanim ta przeminie

DSC 9066

Od dziś na korytarzach szkoły można podziwiać zdjęcia wykonane przez uczennicę klasy II A Michalinę Tuliszkę.

Na wernisażu gościliśmy: Jolantę Krawczykiewicz – dyrektora SOK w Słupsku i instruktora pracowni fotografii Jadwigę Girsa-Zimny oraz Rodziców autorki.  Wernisaż zgromadził również kolegów i koleżanki Michaliny z II LO oraz zaprzyjaźnionych uczniów z „Drzewniaka”.

Zapraszamy do fotorelacji z wernisażu:

DSC 9052   DSC 9058

DSC 9060   DSC 9064