70 lecie1

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”

znalazło się w prestiżowym Rankingu „Szkoła Kompetencji Przyszłości” na pozycji 66.
Więcej na: https://ranking.zwolnienizteorii.pl/ranking-2018

Nasz absolwent Piotr Müller nowym wiceministrem nauki i szkolnictwa wyższego

Piotr Muller nominacja W poniedziałek 15 stycznia 2018 roku prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, na wniosek wiceprezesa Rady Ministrów Jarosława Gowina, powołał dyrektora Biura Ministra Piotra Müllera na podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

*/