ul. Mickiewicza 32,
76-200 Słupsk

sekretariat@lo2.slupsk.pl

AUDYCJE MUZYCZNE

audycje muzyczne 01 11 stycznia w auli naszej szkoły odbył się wyjątkowy koncert, zorganizowany w ramach cyklu AUDYCJE MUZYCZNE. Klasy gimnazjalne miały okazję wysłuchać dzieł znanych kompozytorów w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. I.J.Paderewskiego w Słupsku. Zaśpiewali dla nas Natalia Adamkiewicz, Ringo Todorowić i uczeń naszego LO - Dominik Kwiatkowski. Co ciekawe, śpiewacy zaprezentowali różne style wokalne, zróżnicowane pod względem barwy głosu i gatunku muzyki.

Artystów przygotowała i zapowiadała doktor sztuki muzycznej w dziedzinie wokalistyki - pani Magdalena Witczak znana m.in. z roli Matki Przełożonej w musicalu "Dźwięki Muzyki" (https://www.youtube.com/watch?v=7gNijYbFgc8). Sopranistka posiada nagrania radiowe, płytowe i telewizyjne. Swoją wiedzę wykorzystuje również w pracy pedagogicznej – prowadząc klasę śpiewu solowego m.in w słupskiej szkole muzycznej.

Występy naszych artystów uświetnił swoim akompaniamentem Przemysław Sysojew - Osiński grający z ogromną wirtuozerią - pianista, pedagog słupskiej szkoły muzycznej, znany również z występów z kabaretem DKD.

Wszyscy byliśmy pod wrażeniem wspaniałego występu naszych gości i czekamy na kolejne spotkanie z muzyką!

Emilia Semeniuk

audycje muzyczne 02   audycje muzyczne 03

audycje muzyczne 04   audycje muzyczne 05

audycje muzyczne 06   audycje muzyczne 07