MAPA REWITALIZACJI MIASTA SŁUPSKA

mapa rewitalizacji Zapraszamy do obejrzenia mapy rewitalizacji Słupska – zostały na nią naniesione najważniejsze inwestycje i projekty społeczne, które będą realizowane w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Słupska na lata 2017-2025+. Szacunkowy koszt inwestycji i programów to niemal 400 mln złotych. Połowę z tej kwoty stanowić będą środki unijne. Przedsięwzięcia będą realizowane przez samorząd, podmioty publiczne i prywatne.

Rewitalizacja w Słupsku obejmie ponad 6 % powierzchni naszego miasta, który zamieszkuje niemal 1/4 mieszkańców. Na mapie umieszczona zostały zadania, których realizacja znacząco przyczyni się do poprawy jakości życia w mieście wraz z ich zasięgiem, okresem realizacji oraz przybliżoną wartością.

Link do mapy: http://slupsk.connectthedots.pl/