Koncert kolęd

21 grudnia 2017 r. w auli naszej szkoły odbył się koncert kolęd, w który zaangażowane były wszystkie klasy gimnazjum i liceum. Inicjatorami tego wydarzenia był samorząd uczniowski, a przede wszystkim Kacper Ostrowski i Bartosz Olejniczak (2A LO). Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów jak i nauczycieli. Po za piękną muzyka, mieliśmy możliwość zobaczyć jak nasi koledzy i koleżanki, którzy po za sumienną nauka, rozwijają swoje muzyczne pasje. Dziękujemy Wszystkim za tak pozytywny odbiór! (Fot. Michalina Tuliszka)